اخبار

کسب در آمد با Coinpot (سالانه ۹۰۰ دلار تا ۲ میلیون دلار)

ارسال شده توسط :

کسب در آمد با Coinpot (سالانه ۹۰۰ دلار تا ۲ میلیون دلار)

آیا می توان با coinpot سالانه از ۹۰۰ دلار تا ۲ میلیون دلار، درآمد کسب کرد؟

در این روش به هیچ وجه از قدرت CPU یا GPU شما و یا از اینترنت شما استفاده نمی شود. (بهترین کسب درآمد قطره ای بدون هیچ هزینه ای)

نکته : قیمت بیتکوین در زمان نگارش مقاله حدود ۱۲۵۰۰ دلار و قیمت دلار حدود ۴۰۰۰ تومن بوده

شما میتوانید کل مرورگر و سایتها را بسته وبعد از چند دقیقه یا چند ساعت باز کرده و پول های خود را Claim (= انتقال به کیف پولی خود) کنید

پاسخ این است بلی اما بستگی به کارکرد شما و البته بازار دارد. بر اساس مدل من می توانید به اندازه ۹۰۰ دلار یا ۲ میلیون دلار در یک سال کسب درآمد کنید. این بستگی به عوامل مختلفی دارد که عبارتند از: مقدار Claim اصلی، تعداد دفعاتی که شما یک روز Claim می کنید، تعداد زیرگروه های شما، تعداد دفعاتی که یرگروه شما در یک روز Claim میکند، تعداد روزهای وفاداری و تعدادی از عوامل دیگر، و در آخرقیمت رمز ارزهایی که بدست می آوردید.

من مجبور شدم یک ماشین حساب ایجاد کنم تا همه چیز را برای شما نشان دهم. در داخل ماشین حساب من سناریوهایی را ایجاد کرده ام که به شما کمک می کند تا بدانید که چگونه عوامل مختلف بالا می توانند بر میزان Claim روزانه شما تأثیر بگذارند. این سناریوها دارای حداقل کارکرد ، کارکرد متوسط و حداکثر کارکرد هستند. سناریوی کارکرد حداقل نشان دهنده فردی است که کمترین  تلاش می کند. کارکرد حداکثری سناریو از کاربر قدرت با بیشترین میزان فعالیت استفاده می کند. سناریوی متوسط در جایی است که بین آنها قرار دارد.

در اینجا یک اسلاید سریع برای توضیح هر سناریو وجود دارد:

حداقل و حداکثر درآمد از رمز ارز

 

به عبارت دیگر، فعالیت مین فقط آن را با یک کلیک در روز ارسال می کند. فعالیت متوسط، فردی است که ۱۰۰ رفرال را بین ۲۵ تا ۴۸ روز Claim می کند و فعالیت حداکثر کسی است که هر ادعایی را به حداکثر برساند.

بعد، مقدار ادعای روزانه را از هر یک از ماشین حساب های مخلوط در هر سناریوی سالانه، یک پیش بینی از ارزهای رمزنگاری یک سال از امروز ایجاد کرد و این نتایج است.

نتایج (قیمت بیت کوین در زمان نگارش مقاله حدود ۱۲۵۰۰ دلار بوده ولی د رزمان ترجمه حدود ۶۵۰۰ دلار ، البته دلار در زمان نگارش حدود ۴۲۰۰ تومن ولی این روزها حدود ۱۴۰۰۰ تومن می باشد)

نتایج بدست آوردن رمز ارزها

همانطور که می بینید از جعبه هایی که با زرد برجسته شده است، حداقل مبلغی که می توانید در بیاورید ۹۰۰ دلار است، نقطه میانی حدود ۱۰ هزار دلار و حداکثر  ۷۰هزار دلار است.

 

بنابراین، راه دیگری برای تفسیر نتایج این است:

اگر شما فقط با یک Claim  هر روز برای کل سال از آن استفاده کنید و هیچ زیرگروهی نداشته باشید، می توانید ۹۰۰ دلار را در بیاورید (اگر قیمت رمز ارزها در آن حدود بماند)

اگر شما ۲۴-۴۸ Claim  در روز با ۱۰۰ زیرگروه انجام دهید، شما می توانید ده هزار دلار کسب نمایید. (اگر قیمت رمز ارزها در آن حدود بماند)

اگر حداکثر ادعا در روز (۵۸-۲۸۸) را با ۵۰۰ زیرگروه انجام دهید، می توانید مبلغ ۷۰ هزاردلار را ایجاد کنید. (اگر قیمت رمز ارزها در آن حدود بماند)

چیزی که در مورد رمزنگاری این است که قیمت یکسان باقی نمی ماند. اگر کسی در سالهای حدود ۲۰۱۰ و ۲۰۱۱ ، ۱۰۰ دلار سرمایه گذاری میکردید امروز (Bitcoin ~6500$ ) حدود ۱۹ میلیارد تومن سرمایه داشتید و این قدرت کریپتوکرانسی ها رو میرساند.

چه می شود اگر قیمت های رمز گشایی به طور متوسط ۳۰٪ افزایش یابد؟ نمودار زیر نشان می دهد چه اتفاقی می افتد به ارزش دارایی های رمز ارز شما اگر قیمت های رمز ارزها در پایان سال ۲۰۱۸ ۳۰٪ بالاتر از امروز باشد.

اگر ۲۴-۴۸ ادعا در روز با ۱۰۰ ارجاع انجام دهید، شما می توانید با قیمت ۳۰٪ افزایش قیمت را با قیمت ۱۳ هزار دلار افزایش دهید.

اگر حداکثر ادعا در روز (۵۸ تا ۲۸۸) را با ۵۰۰  زیرگروه انجام دهید، می توانید ۹۰ هزار دلار را با افزایش ۳۰ درصدی قیمت ها افزایش دهید.

این شگفت انگیز است، اما دوباره، من به شما نمی گویم که این کار را برای $ ۱۱۰۰ انجام دهید. علت  علاقه مندی مردم  ، به علت نرخ های رشد چشمگیر، به سرمایه گذاری در کریپتوکرنسی کمک می کند. Bitcoin، Dash، Litecoin و Dogecoin در سال گذشته به ترتیب ۱۳۲۶٪، ۵۹۳۵٪، ۵۲۱۵٪ و ۳۹۱۶٪ رشد کردند (Bitcoin Cash در اواخر ژوئیه / اوایل ماه اوت آغاز شد).

این رشد شگفت انگیز است و فرصتی برای آن وجود ندارد که بار دیگر اتفاق بیفتد، اما کریپتوکرنسی ها طی ۵ سال گذشته روند رشد را تجربه کرده اند، در اینجا یک نمودار نشان دهنده سرعت رشد در بازار رمزنگاری در ۵ سال گذشته است.

همانطور که می بینید، سرمایه گذاری در بازار از ۸٫۸ میلیارد دلار در سال ۲۰۱۳ به ۲۲۱ میلیارد دلار در سال ۲۰۱۷ افزایش یافته است. ۲۰۱۴ سال بدی بود، اما سال های دیگر شاهد دستاوردهای فوق العاده بود. حالا که این کلمه در مورد ارزش استفاده از رمز ارزها است، من اعتقاد دارم که روند رشد به طور نمادین رشد خواهد کرد.

 

بنابراین اگر رمزارزهای نمونه های Coinpot شما در همان سطح سالهای گذشته رشد کنند، نتایج ها این میشود:

اگر فقط با یک ادعا یک روز برای بقیه سالنامه ارسال کنید و هیچ ارجاعی نداشته باشید، اگر قیمت ها در همان سال گذشته افزایش یابد، قیمت ۱۳ هزار دلار می تواند باشد.

اگر شما ۲۴-۴۸ ادعا در روز را با ۱۰۰ ارجاع انجام دهید، شما می توانید به ارزش ۲۴۰هزار دلار اگر قیمت ها رشد همان میزان که در سال گذشته انجام دادند.

اگر شما حداکثر ادعا در روز (۵۸-۲۸۸) را با ۵۰۰ رفرال انجام دهید، می توانید تقریبا ۲ میلیون دلار را با قیمت های مشابه سال گذشته افزایش دهید. توجه: حداکثر تعداد ارجاعات وجود ندارد، بنابراین این می تواند بالاتر باشد.

در اینجا یک اسلاید کلی مرور سریع از هر سه سناریو قیمت ارائه شده است.

بدون توجه به سناریو، از لحاظ سطح فعالیت یا قیمت، Coinpot یک راه عالی برای سرمایه گذاری در Cryptocurrency است بدون اینکه هرگونه خطر را متحمل شود. این همچنین برای افرادی که به دنیای رمزنگاری معروف هستند، عالی است. شما مجبور نیستید هر چیزی را بخرید یا چیزی را تنظیم کنید. همه چیز برای شما انجام شده است و همه چیز رایگان است. همه چیز شما نیاز به یک کامپیوتر و یک آدرس ایمیل است. دلیل انتخاب Coinpot برای این آزمایش به دلیل سهولت استفاده و اعتبار آن است.

بنابراین اکنون که پتانسیل را می بینید، این مراحل ثبت نام و شروع به کار هستند:

مرحله ۱:

ثبت نام در سایت  Coinpot MicroWallet .

این جایی است که هر یک از  “فاست” ها  وقتی Claim میکنید رمز ارز شما را به این کیف پول را ارسال می کند. هنگامی که شما حداقل میزان برداشت رسیدید ، میتوانید  آنرا را از کیف پول کوین پات به کیف پول اصلی خود (مانند Blockchain wallet)منتقل کنید.

صفحه اصلی کوین پات coinpot

بعد از زدن دکمه رجیستر وارد صفحه بعدی میشوید

رجیستر شدن در سایت کوین پات

  • در انتخاب پسورد برای اینگونه سایت ها دقت داشته باشید از یک پسورد با امنیت بالا استفاده شود مانند استفاده از حروف کوچک و بزرگ و اعداد و یک کاراکترهای ویژه مانند نقطه و علامت تعجب.

 

مرحله ۲: با هر یک از فاست  زیر ثبت نام کنید. هر یک از این فاست  ها قبلا به Coinpot MicroWallet متصل هستند. تا زمانی که با همان آدرس ایمیل مورد استفاده برای ثبت نام برای Coinpot ثبت نام کنید، آنها به طور خودکار متصل می شوند.

ثبت نام در سایت های زیر خیلی ساده است دقیقا همان ایمیلی که در کوین پات زده اید را وارد نمایید به آن وصل میشود

۱ – کسب در آمد از رمزارز Litecoin

۲ – کسب در آمد از رمزارز  Dogcoin

۳ – کسب در آمد از رمزارز Bitcoin

۴ – کسب در آمد از رمزارز Dash

۵ – کسب در آمد از رمزارز Cash

۶ – کسب در آمد از رمزارز Bitcoin

۷ – کسب در آمد از رمزارز Bitcoin

0


در مورد نویسنده :

نوشتن یک نظر